Ηλεκτρομαγνητική θερμική Urethane μετρητών μαζικής ροής TLD25B1YSAC λαστιχένια υπογράμμιση DN25
Κίνα Beijing Water Meter Co.,Ltd. Πιστοποιήσεις
—— Dean
—— Αλβέρτος
—— Γερμανία φαβιανό Scherb
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Tengine
Αριθμό μοντέλου: TLD25B1YSAC
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, paypal
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Επισημαίνω:
υγροί μετρητές ροής
μετρητής ροής αερίου
1. Εφαρμογή
•Επεξεργασία νερού και απόβλητου ύδατος: Σωλήνωση κολπίσκων, σωλήνωση εξόδου, σωλήνωση λάσπης, κ.λπ.
2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη
• Κανένα μέρος δραστηριότητας που εμποδίζουν τη ροή καθ'οδόν μετρώντας, και καμία απώλεια πίεσης.
 πίεση, και ηλεκτρική αγωγιμότητα (περισσότερο από 5μs/cm), κ.λπ.
και διαφορά μεταξύ των άμεσων και αντίστροφων συνόλων.
• Μοναδικό αντιπαρεμβατικό κύκλωμα φίλτρων και αριθμητικός επεξεργαστής, παραγωγή σταθερά
• Η ποικιλία των λειτουργιών παραγωγής, και το πλάτος του σφυγμού παραγωγής είναι διευθετήσιμες
• Η μέτρηση της σειράς μπορεί να είναι τετμημένο σύνολο
• Το σύστημα μέτρησης έχει τη δυνατότητα να αποφύγει τη δόνηση και την ηλεκτρομαγνητική παρέμβαση.
• Η επικοινωνία και Profibus πρωτοκόλλου ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ ΕΛΑΦΙΏΝ υποστήριξης είναι προαιρετικές
3. Προδιαγραφές
Χαρακτηριστικά απόδοσης
Ονομαστική διάμετρος
DN 10 ~ DN 3000
Σειρά ποσοστού ροής
0.2 ~ 10 m/s
Ακρίβεια
±0.5% FS
Επανάληψη
0.1 %
Βαθμολόγηση
Εργοστάσιο που βαθμολογείται
Επίδειξη
LCD
Χρόνος απόσβεσης
0.5 ~ 60 SEC. (μπορεί να αυξηθεί δευτερευόντως)
Δύναμη-από την προστασία
Σε περίπτωση δύναμη-μακριά, οι τιμές παραμέτρου θα σωθούν στη μνήμη που σκληρά για να χάσουν,
όποιος θα σωθεί μέχρι τη δύναμη πίσω σε κανονικό. Τρέχοντα αποτελέσματα: συνεχές ρεύμα 0 μΑ,
Αποτελέσματα
Αναλογικά αποτελέσματα
4-20 παραγωγή μΑ
Σφυγμός
3.6 σφυγμός ~ 3600000/ώρα, πλάτος σφυγμού: 0.5 κα ~ 500
Ψηφιακή επικοινωνία
MODBUS RS232/RS485, DP Profibus είναι προαιρετικό
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος
220 VAC±10%, 50Hz
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος
24 VDC ±10%
Φυσικές παράμετροι
Υλικό της Shell
Κράμα αργιλίου με το ακρυλικό επίστρωμα ρητίνης
Προαιρετικό υλικό του ηλεκτροδίου
ανοξείδωτο  Hastelloy Γ
Προαιρετικό υλικό της επένδυσης
Νεοπρένιο, πολυουρεθάνιο, PTFE
Σύνδεση
Βαλμένος φλάντζα
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Προστασία εισόδου
--IP65 (συσκευή αποστολής σημάτων του διασπασμένου μετρητή)
--IP68 (αισθητήρας του χωριστού μετρητή)
--IP67 (περιεκτικός μετρητής)
Λειτουργούσα θερμοκρασία
- Συσκευή αποστολής σημάτων: -10 ~ 40℃
--Αισθητήρας: -25 ~ 60℃
Υγρασία
0~85%
 4. Διαταγή των πληροφοριών
Διαταγή των πληροφοριών
Διάμετρος
από το σωλήνα
Υλικό
από την επένδυση
Υλικό
από το ηλεκτρόδιο
Δομή
από το μετρητή
Σήμα
παραγωγή
Δύναμη
ανεφοδιασμός
Πίεση
βαθμός
TLD
Κώδικας
Έννοια
Κώδικας
Έννοια
κώδικας
DNxxx
Διάμετρος
από
ο σωλήνας είναι xxmm
Α
Νεοπρένιο,
 PTFE
1
ανοξείδωτος
χάλυβας
Υ
Περιεκτικός
S
4~20Ma
Εναλλασσόμενο ρεύμα
220VAC
P06
0.6MPa
Β
Πολυουρεθάνιο
2
316L
ανοξείδωτος
χάλυβας
Φ
Seperat
Ρ
Rs-485
(Modbus)
Συνεχές ρεύμα
24VDC
P10
1.0MPa
Γ
3
Hastelloy Γ
Χ
ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ
P16
1..6MPa
Π
Profibus
P25
2.5MPa